Golfové projekty

Golfový zážitok nie je založený len na kvalitnej hre. Samozrejme, dobrý turnaj spočíva v kvalitnom výbere ihriska a dobrá organizácia turnaja je nevyhnutnosťou pre príjemnú golfovú hru. No golfový zážitok nezačína na ihrisku a ani tu nekončí. Váš golfový zážitok začína vstupom do golfového areálu a končí, až keď nasadnete do auta.

Spoločnosť Connea Slovakia patrí medzi špičku vo svojom obore, a je schopná pre Vás zaistiť všetko, čo úzko súvisí s golfovým turnajom. Vďaka tomu sa aj drží na čele Top eventových spoločností. Jej projekt Meridian Golf Tour už k slovenskému golfu patrí. A zapojiť sa môžete aj Vy!

MERIDIAN GOLF TOUR

MERIDIAN GOLF TOUR má už svoje významné miesto v katalógu golfových projektov na Slovensku a teší sa veľkej priazni partnerov. Počas svojej histórie podporili tento projekt z pozície generálneho partnera viaceré významné spoločnosti ako T-Mobile, Slovenská sporiteľňa, Československá obchodná banka, Respect Slovakia.

Do programu TOUR sa snažíme zaradiť tie najprestížnejšie golfové destinácie v okolitých krajinách a pripraviť špičkový športovo – spoločenský servis. Každý rok prinášame nové inovácie a nápady, ktoré naši partneri oceňujú.